Obliečky z mikrovlákna s bavlneným efektom majú motív moderného geometrického vzoru s farebnými plochami v petrolejových, zelených, modrých a žltých tónoch a jemnými žltými linkami. Obliečky sú vyrobené z mikrovlákna, ktoré má špeciálny bavlnený efekt, takže je mäkké, protišmykové, rýchloschnúci, ľahké, a napriek tomu pevné. Sú tiež skvelou voľbou pre alergikov, pretože sú odolné voči baktériám a roztočom. Obliečky majú praktické zapínanie na zips.
Ďalšie výhody obliečok z mikrovlákna si môžete prečítať na Našom blogu v článku: Prečo si vybrať obliečky z mikrovlákna?
Balenie obliečok obsahuje:
- 1 ks návliečky na prikrývku 140 x 200 cm
- 1 ks návliečky na vankúš 70 x 90 cm
Materiál: mikrovlákno - 100% polyester
Obliečky odporúčame prať po rube so zapnutými uzávermi v pracích prostriedkoch na jemné a farebné prádlo. Intenzívne farby môžu púšťať, preto perte výrobok oddelene. Odporúčaná teplota prania je 30 ° C.
Vyobrazenie farieb sa môže mierne líšiť od skutočnosti.
Parametre
| Farba | petrolejová, tyrkysová, zelená, žltá |
| Dekor | geometrické tvary, pruhy |
| Materiál | 100% mikrovlákno |
| Rozmery vankúša | 70x90 cm |
| Rozmery prikrývky | 140x200 cm |
| Zapínanie | zips |
| Sady | dvojdielne - 1 lôžko |
| Odporúčaná teplota prania | 30° |
| Gramáž g/m² | 100g/m2 |
| Nežehlivé | nie |