Obliečky z mikrosaténu EXCLUSIVE zaujme moderným dizajnom s elegantnými motívmi peria a jemných línií v odtieňoch petrolejovej, šedej a zlatej na svetlom podklade. Štýlový a vzdušný vzor dodáva spálni sofistikovaný vzhľad a vytvára príjemnú atmosféru plnú elegancie. Špeciálne mikrovlákno exclusive si zamilujete pre jeho skvelé vlastnosti! Na dotyk je hebké a pripomína jemnú bavlnu. Napriek tomu je odolné, nekrčivé a rýchloschnúci. Tento materiál spája výhody mikrovlákna s povrchovou úpravou bavlny, vďaka ktorej je nekĺzavý. Mikrovlákno je antibakteriálné a je najlepšou voľbou pre alergikov. Obliečky majú praktické zapínanie na zips.
Balenie obliečok obsahuje:
- 1 ks obliečky na prikrývku 140 x 200 cm
- 1 ks obliečky na vankúš 70 x 90 cm
- 1 ks obliečka na vankúšik 45 x 45 cm
Materiál: mikrovlákno - 100% polyester
Foto je ilustratívne, farebné prevedenie a rozloženie vzoru na obliečky vankúša sa môže líšiť od skutočnosti. Nezaručujeme dodanie identickej kresby dezénu, motív ale vždy vychádza zo vzoru obliečok.
Obliečky odporúčame prať po rube so zapnutými uzávermi v pracích prostriedkoch na jemné a farebné prádlo. Intenzívne farby môžu púšťať, preto perte výrobok oddelene. Odporúčaná teplota prania je 30 °C.
Vyobrazenie farieb sa môže mierne líšiť od skutočnosti.
Parametre
| Odporúčaná teplota prania | 30° |
| Gramáž g/m² | 120g/m2 |
| Nežehlivé | nie |
| Dekor | kvety, rastliny |
| Materiál | 100% mikrovlákno |
| Rozmery vankúša | 70x90 cm |
| Rozmery prikrývky | 140x200 cm |
| Zapínanie | zips |
| Sady | dvojdielne - 1 lôžko, viacdielne |