Krepové obliečky majú motív lúčnych kvetov, papradí a listov v tónoch žltej, zelenej, červenej a modrej na bielom podklade. Sú vyrobené z bavlny BASIC s prímesou mikrovlákna a vďaka tomu je zaistená stálosť farieb i materiálu. Krep je charakteristický svojím pokrčeným vzhľadom, čo prináša jeho najväčšiu výhodu, pretože sa nemusí žehliť. Prímes mikrovlákna prináša mnoho praktických výhod. Zaručuje jemnosť, väčšiu odolnosť proti pokrčeniu a stálefarebnosť materiálu, farby preto zostávajú živé a jasné aj po mnohých praniach. Zlaďte si svoju posteľ a vyberajte zo širokej ponuky plachiet, ktoré sa hodia k tomuto krepovému obliečkam. Set obliečok je ideálny pre štandardné rozmery prikrývky a vankúša 140×200 a 70×90 – doplňte ho o nové pre maximálny komfort spánku.
�� Vlastnosti:
✔ Užite si krepový vzhľad bez starostí so žehlením.
✔ Farby nevyblednú ani po častom praní.
✔ Vzdušný materiál pre maximálne pohodlie.
✔ Suché počas chvíľky.
✔ Mäkký a príjemný k pokožke.
✔ Jednoduché pranie, bez starostí.
✔ Ideálne pre každé ročné obdobie.
✔ Drží tvar aj po mnohých praniach.
✔ Voľný a príjemný pocit pri spánku.
Balenie obliečok obsahuje:
- 1 ks obliečky na prikrývku 140 × 200 cm
- 1 ks obliečky na vankúš 70 × 90 cm
Materiál: 80% bavlna, 20% polyester
Obliečky odporúčame prať po rube so zapnutými uzávermi v pracích prostriedkoch na jemné a farebné prádlo. Intenzívne farby môžu púšťať, preto perte výrobok oddelene. Odporúčaná teplota prania je 40 ° C. Obliečky je možné prať aj na 70 ° C, ale potom nie je zaručená stálosť farieb a nie je možné uplatniť reklamáciu vzťahujúcu sa k farbám.
Vyobrazenie farieb sa môže mierne líšiť od skutočnosti.
Parametre
| Farba | biela, modrá, zelená, žltá |
| Sady | dvojdielne - 1 lôžko |
| Odporúčaná teplota prania | 40° |
| Gramáž g/m² | 140g/m2 |
| Nežehlivé | áno |
| Dekor | kvety, listy |
| Materiál | 80% bavlna, 20% mikrovlákno |
| Rozmery vankúša | 70x90 cm |
| Rozmery prikrývky | 140x200 cm |
| Zapínanie | zips |