Jersey prestieradlo LUX je určené na lôžko o rozmeroch 90x200 cm a má gumu všitú v tunelu. Je vyrobené z obľúbeného jersey materiálu a má krásny tmavo šedý odtieň, ktorý sa hodí do každej spálne. Vyššia gramáž materiálu je zárukou kvality a dlhšej životnosti. Odporúčaná teplota prania je 40 °C.
Materiál: 100% bavlna
Rozmery: 90 x 200 cm
Gramáž: 170 g/m2
Výška matraca: do 25 cm
Vyobrazenie farieb sa môže mierne líšiť od skutočnosti.
Ako vybrať to správne prestieradlo pre vás aj vašu spálňu? Poradíme vám TU!
Parametre
| Farba | tmavo šedá |
| Gramáž g/m² | 170 g/m2 |
| Typ | Na jednolužko |
| Napínací | Ano |
| Optimální výška matrace | 25 cm |
| Prostěradlo s gumou | Ano |
| Druh | jersey |
| Materiál | 100% bavlna |
| Rozmery | 90x200 cm |